Двигун ECOBOOST

ecoboost_1.png

EcoBoost. Доказ того, що більше — не завжди краще

У розмірі сила, чи не так? Насправді, це традиційна точка зору. Двигун EcoBoost виходить за рамки традиції.

Він повністю змінює уявлення про можливості двигунів. Ці маленькі легкі двигуни оснащені багатьма інноваціями, які забезпечують більшу економію пального та знижують рівень шкідливих викидів. І при цьому не мають негативного впливу на продуктивність.

Не дивно, що 1,0-літровий двигун EcoBoost шостий рік поспіль отримує нагороду «Міжнародний двигун року».

ecoboost_2.jpg

ECO означає «екологічність та економія»

Для двигуна EcoBoost кожна краплина пального важлива. Настільки важлива, що він зменшує споживання пального та значно знижує викиди CO2 до рівня 99 г/км. Детальну інформацію щодо споживання пального та викидів CO2 можна знайти на сторінках серії автомобілів, вказаних нижче.

Пряме вприскування допомагає двигунам EcoBoost досягти неймовірних показників. Точна кількість пального під дуже високим тиском вприскується безпосередньо в камеру згорання. Цей інноваційний та ефективний метод використання пального забезпечує можливість двигунів EcoBoost працювати в режимі «економного згорання», при якому використовується абсолютний мінімум
пального, наприклад, під час комфортного руху на швидкості.

BOOST означає «підсилення»

Кожен двигун EcoBoost оснащений турбокомпресорами, які забезпечують двигуну потужність, котра значно перевищує його розміри. Турбонаддув використовує вихлопні гази, які зазвичай марнуються, щоб передати ще більш стиснене повітря до двигуна та підсилити його потужність. 1,0-літровий двигун EcoBoost видає неймовірні показники потужності до 140 к. с., подібно до старіших та важчих 1,6-літрових бензинових двигунів.

Можливі варіанти

Переможний 1,0-літровий двигун EcoBoost доступний з потужностями в 100, 125 і 140 к. с. Серед варіантів також двигуни об'ємами 1,5, 1,6 та 2,0 л, а також спеціально налаштовані 2,3-літрові двигуни EcoBoost, встановлені на нових високоефективних моделях Mustang і Focus RS. 1,0-літровий EcoBoost також використовується у ралійних моделях Fiesta по всьому світу, а 1,6-літровий двигун працює у нашій моделі F4. Двигуни EcoBoost доступні на таких моделях: Fiesta, B-Max, EcoSport, Focus, C-Max, Mondeo, S-Max, Galaxy, Kuga, Explorer, Mustang, Tourneo/Transit Connect та Tourneo/Transit Courier.