Про компанію

АВТОЦЕНТР «ЛИГА–ІІ» розпочав свою діяльність на автомобільному ринку Хмельницького у 2006 році. З 2021 року розпочинає співпрацю з компанією Winner Imports Ukraine, Ltd. - офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні та відкриває концептуальний дилерський комплекс з продажу автомобілів Ford, їх сервісного обслуговування, продажу запчастин та аксесуарів.

 АВТОЦЕНТР «ЛИГА–ІІ» - це 3S-комплекс, загальною площею 2200 кв. м., виконаний згідно з високими корпоративними стандартами бренду і надає клієнтам, потенційним та існуючим власникам автомобілів FORD нові можливості: просторий шоу-рум та великий сервісний центр укомплектований новітнім підйомним та діагностичним обладнанням.

Колектив АВТОЦЕНТР «ЛИГА–ІІ», завжди радий допомогти Вам у придбанні автомобілів марки Форд і надати професійне сервісне обслуговування в подальшій експлуатації нового автомобіля.

В Автоцентрі представлений повний модельний ряд легкових і комерційних автомобілів марки Ford. Покупці мають можливість отримати кваліфіковану консультацію менеджерів салону та здійснити тест-драйв вподобаної моделі.

Відвідайте наш інтернет-портал для пошуку запчастин для вашого автомобіля. В нас доступна опція пошуку запасних частин за VIN кодом

20230721_142832.jpg
6-2.jpg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford Автоцентр "ЛИГА-ІІ", Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

 

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв проводиться за телефоном  +38 067 590 0990 . Ми завжди раді Вам.