НОВИЙ ВАНТАЖНИЙ ФУРГОН FORD TRANSIT CUSTOM

 

Transit Custom відомий своєю міцністю та надійністю, а тепер модернізований із зосередженням на продуктивності.
Завдяки новим розумним дизайнерським функціям ви тепер можете використовувати свій фургон як мобільний офіс.
 

Зверніть увагу, що зображений автомобіль на ілюстрації (обладнання, дизайн тощо) може відрізнятися в окремих деталях від фактичного автомобіля (наприклад, показана передсерійна модель та/або створена на комп’ютері).

26.jpg

БЕЗПЕКА

Новий Ford Transit Custom в стандартній комплектації оснащенно передовими технологіями допомоги водію, що забезпечуватимуть вашу безпеку, куди б ви не поїхали.
Ряд передових систем допомоги водію присутні в стандартній комплектації нового Transit Custom (3). Система, що відслідковує дорожню розмітку та запобігає виїзду в іншу смугу руху, а система Pre-collision Assist уважно спостерігає за дорогою попереду, відслідковуючи близькість вашого автомобіля до пішоходів та інших транспортних засобів. Ця система зможе вас попередити про потенційну загрозу зіткнення, а потім задіяти гальма, якщо ви не відреагуєте.

FordTransitCustom_LimitedVan_ArtisanRed_007.jpg

МОБІЛЬНИЙ ОФІС

 

19.jpeg

ВАШ МОБІЛЬНИЙ ОФІС

Використовуйте свій Transit Custom як мобільний офіс. FORD SYNC4 містить 13-дюймовий сенсорний екран та взаємодіє з CarPlay/AndroidAuto, що дозволяє вам використовувати власний смартфон у більш безпечний спосіб (2).
Нові конструктивні особливості Transit Custom містять зручні місця для зберігання пристроїв та речей, інвертор 400W для ваших приладів та інноваційне регулювання нахилу кермового колеса (Office Mobil Pack) – стануть вам в пригоді у повсякденній роботі. Office Mobil Pack - дозволяє вам перетворити кермо на компактний письмовий стіл, що ідеально підійде для роботи з ноутбуком або під час обідньої перерви (доступно з 2024 року виробництва).

V 7101440x810 21.jpg

ПЕРЕГОРОДКА З ФУНКЦІЄЮ НАСКРІЗНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ

Такі предмети, як труби та драбини, довжиною до 3,05 м можна безпечно розташувати в короткій колісній базі та довжиною до 3,45 м - у довгій колісній базі (додаткове обладнання, тільки в поєднанні з подвійним пасажирським сидінням).

V 7101440x810 23.jpg

ВРАЖАЮЧА МІСТКІСТЬ

Розміри вантажного відділення нового Transit Custom дозволяють вам завантажити до 3-х європалет в коротку та довгу колісні бази, а розміщуючи палети у певному порядку через задні двері, ви зможете доставити 4-и європалети (тільки для L2).

V 7101440x810 24.jpg

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ В ЗОНІ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Вантажне відділення яскраво освітлюється завдяки світлодіодним лампам, а додатковий задній світильник забезпечить ліпші умови роботи ззовні у темний час доби.

25.jpeg

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ В ЗОНІ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Вантажне відділення яскраво освітлюється завдяки світлодіодним лампам, а додатковий задній світильник забезпечить ліпші умови роботи ззовні у темний час доби.